.::ExtreamCs Community::.
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Cooltext464075154
.::ExtreamCs Community::.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

.::ExtreamCs Community::.

Communitate CS, connect 89.114.60.14:27015 Sv Public NonStop
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Contact
Owner
Ultimele subiecte
» Ce Parere Aveti !!!! Cod Sau Talent ?
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeSam Oct 23, 2010 10:11 pm Scris de joculetz

» as dorii un plugin
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeDum Oct 17, 2010 11:59 am Scris de .::RazZzor::.

» Semnatura Extreme Cs
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeDum Oct 10, 2010 5:31 pm Scris de .::RazZzor::.

» Gradele adminilor pe server....!!!!
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeDum Oct 10, 2010 12:33 pm Scris de Lordalex16

» Cerere Admin
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeVin Oct 08, 2010 6:16 pm Scris de HoTsp^uRs

» Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeVin Oct 08, 2010 7:48 am Scris de R3sPH3cTz

» Cerere unban
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 2:04 pm Scris de R3sPH3cTz

» Noul film Titanic 2 va aparea pe ecrane in curand:D!!!! ! ! !
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 1:40 pm Scris de R3sPH3cTz

» as dori admin daca se poate
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeLun Sept 27, 2010 11:08 pm Scris de .::RazZzor::.

Recomandari
Tutoriale si resurse Counter Strike

 

 Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
.::RazZzor::.
Administrator
Administrator
.::RazZzor::.


Mesaje : 162
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 29
Localizare : Sibiu/Raka

Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Empty
MesajSubiect: Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS   Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 9:52 am

Incepand de acuma Comunitatea Cs.extrem.CS incearca sa-si imbunatateasca serviciile si dumneavoastra puteti ajuta si contribui la lucrul acesta Wink Aceasta imbunatatire consta in hostarea serverului la o firma de hosting si mutarea forumului de pe forum gratuit pe un forum hostat si mult mai dezvoltat :X

Donatiile se realizeaza prin reincarcare sau transfer credit pe numarele puse mai jos

Retineti:
-Donatiile au scopul de a ajuta comunitatea sa se dezvolte. Nimeni nu scoate bani din aceasta comunitate.Toti banii adunati sunt reinvestiti in diferite scopuri: deschiderea unui server nou,premii pentru diferite concursuri,cadouri pentru membrii fideli!

-Donatiile sunt benevole….nimeni nu va obliga sa faceti o donatie ! Ele se fac din propria initiativa.

Va multumim ca sunteti alaturi de noi in acest mic plan de dezvoltare !

Pentru donatii puteti folosii numarul de telefon: 0742364190 [Valabil numai in retzeaua ORANGE]

Si numarul de telefon: 0742364190 [Valabil numai in retzeaua ORANGE]
Sus In jos
https://exxtreamcs.all-up.com
R3sPH3cTz
Helper
Helper
R3sPH3cTz


Mesaje : 24
Data de inscriere : 05/09/2010
Localizare : Ploiesti,Prahova,Romania,Europa,Terra,calea lactee,galaxia nush-care,universul1,multi-univers:)

Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Empty
MesajSubiect: Re: Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS   Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 2:30 pm

Recomandare:din panoul de administrare poti activa un link de donatie pt forum si se doneaza direct in forum...donatiile sunt transformate in credite q care pot inlatura reclamele adaugate de google...poti lua un domeniu...poti mari capacitatea de upload a forumului.
Sus In jos
Lordalex16
Moderator
Moderator



Mesaje : 66
Data de inscriere : 08/09/2010
Varsta : 30
Localizare : Milano,Italia

Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Empty
MesajSubiect: Re: Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS   Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeDum Oct 03, 2010 8:36 pm

Am sa adaug aceasta optiune la urmatoarea inchidere de 1 ora(maxim) cand am timp.Momentan nu prea am timp sa fac asa ceva.Voi adauga optiunea cand stiu mai multe detali.
Sus In jos
HoTsp^uRs
Moderator
Moderator
HoTsp^uRs


Mesaje : 138
Data de inscriere : 02/08/2010
Varsta : 29
Localizare : BM/MM

Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Empty
MesajSubiect: Re: Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS   Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeVin Oct 08, 2010 7:28 am

Nu Toate donatile vor fi pt forum,vom avea nevoie de ele si pt server!!!! king


Ultima editare efectuata de catre HoTsp^uRs in Vin Oct 08, 2010 9:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
R3sPH3cTz
Helper
Helper
R3sPH3cTz


Mesaje : 24
Data de inscriere : 05/09/2010
Localizare : Ploiesti,Prahova,Romania,Europa,Terra,calea lactee,galaxia nush-care,universul1,multi-univers:)

Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Empty
MesajSubiect: Re: Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS   Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitimeVin Oct 08, 2010 7:48 am

HoTsp^uRs a scris:
Nu Toate donatile vor fi pt forum,vom avea nevoie de ele si pe server!!!! king
Aha...k Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Empty
MesajSubiect: Re: Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS   Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS Icon_minitime

Sus In jos
 
Aici se pot face DONATII Si SPONSORIZARI pt Comunitatea Cs.extrem.CS
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
.::ExtreamCs Community::. :: Recycle Bin :: Cos De Gunoi-
Mergi direct la:  
@ Parteneri